Ortaokul

  • Egebilim Okulları” . Cumhuriyetimizin temel kazanımlarından vazgeçmeden lokasyonundaki eğitim sektöründe ihtiyaç odaklı eğitim öğretim planlamasıyla yola çıkmıştır. Bunu planlarken tecrübeli eğitim kadrosuyla çağdaş ve bilimsel eğitim yolunda en iyi olmayı hedeflemektedir.

  • Eğitim – öğretim anlayışımızda önceliğimiz öğrencilerimizin potansiyelini keşfetmek, onların gelişimini destekleyerek bilimsel anlamda alt yapısı doğru kurgulanmış, gelecekte rakipleriyle rekabet edebilecek, değişen eğitim-öğretim yapılanmasına uygun öğretmen ve öğretim metotlarıyla ülkemizin geleceği olan nesiller yetiştirmek temel hedefimizdir.

  •   Ortaokul kademesinde günlük 8 saat ders uygulaması dışında okul çıkışlarında uygulanan etüt saatlerinde,kazanım sınav sonuçları gözetilerek öğrenciye özel akademik destek ve ödev çalışmaları ile öğrenciyi yetiştirme ve destekleme hedeflenir. İngilizce eğitiminde ise öğrencilerimizin  gerçek yaşam becerileri için dil edinimleri hedeflenir.Kazanmaları gözetilerek dilbilgisi ile sınırlı kalmayan yaklaşımla yabancı dilde bilişim ve iletişim becerilerini de geliştiriyoruz.  Cumartesi günü akademik dersler ve yabancı dil dersleriyle ortaokul öğrencilerimiz, alanında uzman eğitimciler eşliğinde sınav sistemi müfredatını  yakından takip ederek, sınıf içi çalışmaları yapılmakta olup ölçme değerlendirmeleride bu amaca uygun yapmaktadır.

  • Sınav hazırlık proğramlarımızda Öğretmenlerimiz tarafından , Türkiye genelinde ölçme değerlendirme yapılarak sınav komisyonumuzun hazırladığı proğramla başarınızı karşılaştırma fırsartı bulacaksınız.Böylelikle sınav çalışmaları 5.sınıf dan itibaren sistemli olarak yoğunluğu artacak şekilde eğitim sistemimizin pilanlamasında yer alır.